AUTO ZŁOM
Auto kasacja Ożarów Mazowiecki

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek w Ożarowie Mazowieckim. Zadzwoń do nas! Samochody poddajemy legalnym procesom. Jeśli Twój pojazd często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, przyjedź i sprzedaj nam go u nas będzie to szybkie i bezpieczne. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zarobisz trochę gotówki.

Pamiętajmy, że jedyną legalną metodą wycofania samochodu osobowego z ruchu jest złomowanie w jednej ze Stacji Demontażu Pojazdów nieopodal Ożarowa Mazowieckiego. Ominięcie tej procedury grozi karami finansowymi i konsekwencjami prawnymi, a tego chyba każdy z nas chciałby uniknąć. Stary samochód można również sprzedać, jednak trzeba uważać by dopilnować wszystkich formalności a przy złomowaniu pozbywasz się problemów związanych z formalnościami ponieważ my załatwiamy wszystko za ciebie.

Auto kasacja w Ożarowie Mazowieckim

Współpracujemy z największymi stacjami demontażu pojazdów w województwem mazowieckim i centralnej Polsce. Samochody podlegają legalnemu złomowaniu i pozwolą ci na pozbycie się wszelkich obowiązków wynikających z posiadania samochodu.

WhatsApp Image 2021-01-25 at 09.26.56

W pełni legalne złomowanie

i auto kasacja

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Realizujemy zlecenia zgodnie z zapisami obowiązującego w Polsce prawa. To bezpieczna forma pozbycia się pojazdu.

WhatsApp Image 2021-01-25 at 09.30.47 (2)

Dojeżdżamy na miejsce

Posiadamy swój sprzęt i kadrę

Zadzwoń do nas i umów się na odebranie Twojego samochodu w wyznaczonym przez Ciebie miejscu w Ożarowie Mazowieckim i okolicy.

277443712_140003368541143_5094413360431794639_n

Demontujemy pojazdy

Zgodnie z wymogami prawa i środowiska

Nasz oddział auto kasacji w Ożarowie Mazowieckim rozbiera pojazdy, dobre części przeznacza na rynek wtórny, a pozostała część samochodu podlega utylizacji i autozłomowaniu.

usman-yousaf--AQ-P_R25aI-unsplash

Zadowolenie Klientów

z terenu całego województwa mazowieckiego

Wiele lat doświadczenia i realizowania usług dla Kierowców z Ożarowa Mazowieckiego i całego województwa mazowieckiego sprawia, że cieszymy się świetnymi opiniami Klientów.

Zadzwoń i wyceń swój samochód Zdalnie

Przyjedziemy i odbierzemy auto ze wskazanego miejsca w Ożarowie Mazowieckim

Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w skupowaniu i auto kasacji samochodów w Ożarowie Mazowieckimi na terenie pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego takich jak:

Baranów, Jaktorów, Milanówek, Podkowa Leśna, Żabia Wola

Złomowanie aut w Ożarowie Mazowieckim

Autokasacja na terenie Ożarowie Mazowieckim to nasza główna działalność. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części i sprzedane w odpowiednie miejsca. Nie musisz się zamartwiać formalnościami my się już tym zajmiemy.

Jakie samochody mogą trafić do naszego auto SZROTU W Ożarowie Mazowieckim?

Praktycznie każdy samochód może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i auto kasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z polskim prawem, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi. Każdy samochód można rozebrać i sprzedać na części. Warto tak zrobić ponieważ czasami nie warto wymieniać np. silnika ponieważ jest wart więcej niż cały samochód w takim wypadku zamiast sprzedawać auta uszkodzonego po zaniżonej cenie lepiej sprzedać auto nam, my je rozbierzemy i sprzedamy na części, które mogą się przydać innym osobom.

Auto złom w Ożarowie Mazowieckim

Jeśli nasz samochód nie jest wiele wart, jest uszkodzony lub uległ poważnej awarii i nie opłaca nam się go sprzedawać, warto zastanowić się nad oddaniem do złomowania. Część podzespołów z takiego samochodu jest sprzedawana na rynku wtórnym, reszta jest utylizowana zgodnie z wszelkimi wytycznymi związanymi z ochroną środowiska i co najważniejsze – zgodnie z prawem. Jeśli Twój samochód odmawia posłuszeństwa, nie warto bawić się w wystawianie go na portalach ogłoszeniowych i ukrywanie jego wad. To bardzo ryzykowne, a w efekcie może przysporzyć nam tylko problemów. Warto oddać go do firmy, która złomuje auta w Ożarowie Mazowieckim i robi to z zachowaniem wszystkich przepisów.

Kiedy skorzystasz z naszej auto kasacji w Ożarowie Mazowieckim?

Oto kilka możliwości:

Czynne 7 dni w tygodniu!

codziennie od 8 do 20

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół auto kasacji w Ożarowie Mazowieckim posiada ogromne doświadczenie, niezbędny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko odbiorą Twój pojazd ze wskazanego miejsca.

Oczywiście, niezależnie od stanu pojazdu i jego zniszczeń, przebiegu, rocznika itd. za każdy pojazd płacimy gotówką w momencie finalizacji transakcji i dopełnienia wszelkich formalności.

Obsługujemy wszystkich Klientów. Zarówno osoby fizyczne, małe jednoosobowe firmy, a także większe spółki czy korporacje. Jesteśmy także zainteresowani większą ilością auto do autozłomowania.

Nie będzie to skomplikowane. Przede wszystkim potrzebujemy dowody tożsamości właściciela lub właścicieli pojazdu. Dodatkowo konieczne jest przekazanie nam dowodu rejestracyjnego samochodu. Warto, jeśli została wydana, mieć przy sobie także kartę pojazdu.

Po zrealizowaniu procesu złomowania auta należy odwiedzić właściwy Wydział Komunikacji i przekazać im wydane przez Stację Demontażu Pojazdów zaświadczenie. Dla bezpieczeństwa, należy wziąć ze sobą wszelką przekazaną po kasacji dokumentację. Poza zaświadczeniem warto mieć także unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

Złomowanie aut Warszawa- auto złom

Profesjonalna obsługa

Setki zadowolonych Klientów każdego roku to dla nas najlepsza reklama. Spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów prawa oraz standardów środowiskowych. Nie wahaj się i przekaż nam swój samochód juz dziś.

Złomowanie aut Warszawa- auto złom

Indywidualne podejście do Klienta

Wypadki chodzą po ludziach. Każdemu może zdarzyć się nieprzyjemna sytuacja na drodze. Także wielu z nas jeździ swoimi pojazdami do momentu, aż odmówią posłuszeństwa. W takich przypadkach, na pomoc przychodzimy MY. Zadzwoń pod 737 737 422 i pozbądź się problemów.